urime ditelindjen moter ese

Sot sht nj dit e veant pr familjen ton pasi ne festojm ditlindjen e [antarit t familjes], i cili sjell kaq shum dashuri dhe gzim n jetn ton. I vetmi person n t gjith kt bot q mund t'i kthej lott e mi n nj buzqeshje t madhe. 135. le t jet e mpreht mngjesi. Gzuar ditlindjen! Motra ime e dashur, nuk do t bj nj kurb. Faleminderit q gjithnj sollt shklqimin n jetn time. 138. 146. Ju uroj nj ditlindje t lumtur., Ti je arsyeja pr t ciln ditt e mia t fmijris ishin kaq shumngjyrshe. Vazhdoni t prhapni gzim dhe lumturi prreth. M n fund je 21! Motr, ti je gjithka q un prpiqem t jem: e fort, e bukur dhe e guximshme. Nse ka nj person n kt bot q mund t m shoh dhe t dij se far sht e gabuar n jetn time pa thn un asnj fjal, kjo je ti! 64. Shpresoj q ditlindja juaj t prmbaj vetm kujtime t ngrohta, t paqarta dhe t kndshme. Ju bni q gjithka t ndihet e qet. Un t dua tani dhe gjithmon. Gzuar ditlindjen pr [antarin tim t familjes] t mrekullueshm! Ju jeni nj burim i prjetshm frymzimi. 148. Gzuar ditlindjen motra ime numr nj, absolutisht e pabesueshme! kur duhet t jesh i gzuar si larsku. Duke i drguar urime pr ditlindjen nj personi t madh, shpresoj q dita juaj t jet e mbushur me gzim, lumturi, argtim dhe rrug t reja. Bhu si gjithmon Ju uroj nj ditlindje t mbar dhe shum t tjera n vazhdim. Kur ka t bj me ditlindjen e tyre, sht shum e rndsishme ti urojm mir. T urosh dik nj ditlindje t lumtur sht nj mnyr pr t njohur dhe festuar ditn e tyre t veant. Dhe se nuk do t ishe kurr i varfr Gzuar ditlindjen, motr e dashur! Epo, shuma juaj totale duhet t jet mjaft e mahnitshme sepse ju jeni nj person i shklqyeshm dhe nj punonjs edhe m i mahnitshm. Ka kaq shum gjra t rndsishme q kam msuar nga ju. Njerzit thon se sht e mundur t zgjidhni miqt tuaj nga shum, por ju nuk mund t zgjidhni q jeni antart e familjes tuaj. Gezuar ditelindjet! Je kaq me fat q ke nj motr kaq t adhuruar, t bukur dhe plot gjallri si un. Festoni ditlindjen tuaj, ju meritoni t gjitha m t mirat! Gzuar ditlindjen! 9. Kto cookie gjurmojn vizitort npr uebfaqe dhe mbledhin informacion pr t ofruar reklama t prshtatura. Gzuar ditlindjen! Ne fakt, marrja e urimeve pr ditlindje mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike. Falenderimet e mia pr t gjith ata q m uruan q u bra nj vit m i vjetr dje. Motrat jan roje. Faleminderit q je shoku im i vetm dhe m i mir. Motr e dashur, n ditlindjen tnde Askush nuk mund t shroj dhimbjet e mia dhe t m bj t lumtur me nj prqafim si ti. Disa njerz jan aq t kndshm sa toka ndihet e bekuar q i ka n t. Te dua shume. Kaq i lumtur q t kam marr, sis! Besoj se ende ka shum kujtime t mbla pr t ardhur. Gzuar ditlindjen! le t jen t drejta kthesat e fatit Gzuar ditlindjen! Gzuar! Cookies t tjera t pakategorizuara jan ato q analizohen dhe ende nuk jan kategorizuar. thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time. kjo sht arsyeja pse n ditlindjen tuaj Urime ditlindjen motr! N kt dit, njerzit shpesh marrin urime, dhurata dhe shprehje t tjera dashurie dhe vlersimi nga miqt dhe t dashurit e tyre. Gzuar ditlindjen! Nj motr e dashur si ti mund t m sjell besimin se nuk jam kurr vetm sepse ti je gjithmon pran meje. Zoti e vazhdoi t derdh dashurin dhe bekimet e tij mbi ju dhe le t kemi pr t festuar dit m t lumtura s bashku! Njerzit thon se ju jeni shuma e prgjithshme e prvojave tuaja n jetn tuaj. Faleminderit pr t gjitha urimet pr Gzuar Ditlindjen, edhe ato q m ngacmuan q jam kaq e vjetr! 114. Gzuar ditlindjen motra m e mir ndonjher. M n fund, po m bn nj nder duke u rritur. Gzuar ditlindjen. Ti festofsh gjithmon! Nuk mund ta imagjinoja t kaloja kt rrugtim t quajtur jet pa ty pran. M vjen mir q kemi qen miq pr kaq shum koh. Ju keni parasysh botn pr mua, motr e dashur. Gezuar ditelindjen moter. Gzuar ditlindjen motrs m cool n t gjith botn. Urime ditlindje pr motrn - qesharake, serioze, sms, Mercedes-Benz E-Class 220 D 1.9 2018 naft komente, Seat Tarraco 2.0 benzin 2019 komente. Shpresoj q ditlindja juaj t jet po aq e mbl sa torta. Shpresoj q jeta t t sjell gjith t mirat, sepse ti i meriton! Ju meritoni t gjitha gjrat e mrekullueshme q keni tani. Gzuar ditlindjen! 15. Kshtu q un dua t'ju falnderoj dhe t'ju uroj 54. Pavarsisht nse sht bashkshorti, i dashuri / e dashura, shoku / shoqja, prindi apo vllai / motra juaj, bjini ata t din se sa domethnie kan pr ju me kto urime pr ditlindje. Mos harroni se sado t rriteni, ju gjithmon do t jeni vajza ime e vogl! sht nj shans pr t br nj bilanc t jets son dhe pr t prcaktuar se far duam t ndryshojm ose prmirsojm. Pavarsisht se je m i riu, ndonjher vepron sikur t jesh m i moshuari. Qofshi t bekuar me sukses dhe lavdi. dhe le t shpresojm se t gjitha hidhrimet jan zhdukur. Motra ime e mendur, e dashur dhe argtuese, jeta pa ty do t kishte qen e keqe. T gjitha ndrrat tuaja t dashura pr shum koh mund t bhen realitet n kt dit. Gzuar ditlindjen! Gzuar Ditlindjen, motr! Por ndrsa u rritm, ju gjeta si nj mikun tim t mahnitshm. M plqeu t dgjoja nga secili prej jush! Miqt tuaj mund t vijn n jetn tuaj dhe t zhduken, por motrat do t jen gjithmon pran jush pr t'ju br t lumtur prgjithmon. Kto cookie do t ruhen n shfletuesin tuaj vetm me plqimin tuaj. sht gjithashtu nj mnyr pr t nderuar ekzistencn e tyre dhe pr t shnuar nj vit tjetr t jets. Ju jeni personi m i mahnitshm, i bukur dhe m i fort q kam takuar ndonjher. dhe pirja e durimit. Motrat nuk jan qenie njerzore t zakonshme. Motr, ne ndam shum qeshje dhe mendime dhe gjithashtu rritm njri-tjetrin kur ishim posht. A ia vlen t blesh nj BMW X1? 5. N ditlindjen tuaj, un vetm dua t them faleminderit, un t dua, dhe gjithka q ju nevojitet sht e juaja. Urime t tjera pr ditlindjen pr motrn: N ditlindjen tnde, motr e dashur, t lutem prano 8. 104. Prkufizimin e fjalorit t nj punonjsi t mir, ne duam tju urojm ditlindjet m t ngrohta. Gzuar ditlindjen motra ime e preferuar! 19. Uroj me gjith zemr q do dit juaj t jet e mbushur me shum lumturi, dashuri, t qeshura dhe ngrohtsi t diellit. 118. A ia vlen t blesh nj Seat Leon? Ti i meriton t gjitha t mirat e ksaj bote dhe ato t ardhshin nj nga nj! Un jam aq mirnjohse q ti je motra ime. Ato jan nj koh pr t festuar dhe vlersuar veten dhe njerzit pr t cilt kujdesemi, si dhe nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t br ndryshime pozitive n jetn ton. 120. Shume Urime per TY. T kesh nj motr si ti sht si t gjesh nj thesar n jet. aq i gzueshm dhe i pastr q ju duam shum dhe ju urojm shndet, Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Indi e dashur Gjrat m t mira jan gjithmon ato q nuk mund ti kemi, ato q presim me vite. Shndet, lumturi, sukses n jet, N ditn tuaj t veant, shpresoj dhe lutem q t vazhdoni t m mahnitni ashtu si bni gjithmon. Te dua shume. Gjith t mirat pr ty. le t sjell e ardhmja me vete Kt vit, uroj t kesh nj vit t mbushur me sukses dhe lumturi.". Urimi i ditlindjes shrben si nj kujtes se ne kujdesemi pr ta dhe se ato kan rndsi pr ne. ne ditelindjen tende, Motr e vogl, t uroj. Buzeqeshja jote vlen me shume, se cdo lot i derdhur, ndaj dalldisu, qesh. Gzuar ditlindjen. Ti je ylli i jets sime. gjith te mirat. Shpresoj q ditlindja juaj t'ju sjell po aq lumturi sa ju po u sjell t tjerve! Un nuk e di se cili prej nesh sht m me fat! urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. URIME, 6.Moter e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Jan dshirat e ngrohta t t dashurve. Gzuar ditlindjen. Ne prdorim cookies pr t'ju dhn prvojn m t prshtatshme. Gzuar ditlindjen, m i dashur im. Pr dashurin e jets time, urime ditlindja! Shpresoj q ditlindja juaj t jet e mrekullueshme pasi jeni shoku im m i mir! Gzuar ditlindjen, [antar i familjes]. Gzuar ditlindjen. Un vetm mund t'i jem mirnjohs Zotit q m dha nj motr kaq t adhurueshme. Si nj antar i nderuar i ekipit ton, sht thelbsore q t vendosni nj buzqeshje n fytyrn tuaj sepse asgj m pak nuk lejohet n ditlindjen tuaj. Cookies e nevojshme jan absolutisht thelbsore q uebfaqja t funksionoj si duhet. A sht nj makin e mir? Pr ty, [antar i familjes]! Lrini parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir le t zihet n tenxhere. Kur un te uroj " Gzuar ditlindjen". 112. Ju jeni nj bekim n jetn time. Gzuar ditlindjen! Ti vazhdimisht m surprizn mua me forcn dhe vendosmrin tnde. E tra q dua t them sht - t dua, motr. 128. Me kalimin e viteve ne mund t kemi pasur mosmarrveshje dhe grindje t vogla, por motrat bjn vetm kt. e cila do t jet vetm pr t q ajo t marr. Ju jeni edhe nj vit m i menur dhe rreth dy minuta larg nga kapja e a koktej. T gjithve u plqen t ndihen t vlersuar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur. Shpresoj q ditlindja juaj t jet aq e ndritshme sa yjet n qiell. n ballin tnd t lmuar. 162. 14. Ndrsa mblidhemi pr t nderuar kt rast t veant, le t gjejm nj moment pr t reflektuar mbi mnyrat n t cilat [antari i familjes] na ka prekur t gjithve me shpirtin e tyre bujar dhe zemrn e mir. 27. aq shum lumturi dhe mblsi Faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes. Pr ditlindjen tuaj, le ta ojm dashurin ton n nj nivel krejt t ri. Motrat si ju jan si diamant t bukur: Vetm ata me fat i kan. Pra, sht shum e rndsishme ti urojm dikujt ditlindjen . Faleminderit q nuk m gjykove kurr dhe vetm m doje. Gzuar ditlindjen! Required fields are marked *. Vetm ju mund t veproni n t dy mnyrat n mnyr perfekte. Prndryshe, nuk do t kishit mundsin t ishit ktu. Gezuar Ditelindjen Moter! ne ditelindjen tende, Ju jeni nj person i mir, nj mik i mrekullueshm dhe nj motr e mahnitshme. Ju uroj lumturi dhe gezim. 55. I uroj nj ditlindje t lumtur motrs sime t mrekullueshme. N fund t fundit, sht me t vrtet mendimi q ka rndsi. Ti je i sjellshm, i dashur dhe gjithmon di t m bsh t qesh. 80. Ato jan nj koh pr t festuar dhe vlersuar veten dhe njerzit pr t cilt kujdesemi, si dhe nj mundsi pr t vendosur synime dhe pr t br ndryshime pozitive n jetn ton. E dashur motr e vogl. Gzuar ditlindjen dhe t dua! Pun t mbar t msuarit nga mjeshtri, motra e vogl. Dita juaj t jet e mbushur me mendime magjike dhe momente t bukura. Ja pr shum kthime t lumtura, dashuria ime! Ditlindja juaj qoft sa e ngroht dhe e ndritshme. Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. A e dini se far e bn nj person t lumtur pr ditlindjen super t veant? Pse shqetsoheni pr rritjen e moshs, kur jeni si vera, duke u br gjithnj e m mir me moshn? Un jam, pa dyshim, m me fat. Te deshiroje shum lumturi dhe suksese ne jete. Gzuar ditlindjen. Tregojini asaj sa shum e doni me kto mesazhe. 514134014 514 134 (014 XNUMX XNUMX) - numri i kujt sht? Ja na erdhi viti ri sa jam i gezuar me kallash e hashash kam per ta festuar, bombat zbardhen tej per tej ne fusha e male viti ri do te na gjej shtrire neper spitale, te vrar sakatuar ska doktor ce na fut ne duar. Faleminderit q ishe nj motr e shklqyer dhe m kuptove, edhe pse kurr nuk t kam kuptuar. T duaa-. 21. 157. N ditlindjen tuaj, dua t'ju falnderoj q m ndriuat rrugn. Shpresoj q sot tju sjell gzim, lumturi dhe shum urime per ditelindje q vijn n rrugn tuaj. Un jam mirnjohs q ju jeni sis im. Pr kt vit t ri t jets tnde, pr afeksionin, pr dashurin tnde, pr durimin dhe mirkuptimin tnd! . Gzuar Ditlindjen, motr! A mund t kujtoni se sa i bezdisshm dhe i papjekur keni qen? 132. Me fjal t tjera, gzuar ditlindjen! Ditlindja jote sht dita m e rndsishme pr mua, zemr! Bashk do ti plotsojm t gjitha dshirat dhe ndrrat tona t prbashkta. koh t mira dhe t kqija. 44. 106. Te dua per kete. Gzuar ditlindjen motrs time t bezdisshme por t dashur! Ato dit dhe momente t fmijri q kam ndar me ju jan shum t dashura pr zemrn time. Bhu kshtu prgjithmon. Rregullat - Lista e Cmimeve - Rreth nesh - Dergo Njoftim. Shpresoj se sht e mbushur me mrekulli! Eksitohesha duke imagjinuar se si do ja thithja gjinjt e njom . Tani, ti je personi me t cilin flas kur t tjert po m mendin (edhe ti!) cookielawinfo-kutia e zgjedhjes-t tjert. 105. Do t doja ta dija aq bukur sekretin e plakjes. N kt dit t veant, dua t shpreh se sa shum do t thot ajo pr mua dhe ti drgoj asaj t gjitha urimet e ditlindjes n bot. Gezuar ditelindjen dashuria ime. rruga npr jet mos t jet e varfr. Un premtoj se sa m shum qirinj t ditlindjes t fryni, aq m shum do t jem ktu pr ju pr t festuar do ngjarje t veant n jetn tuaj. Ti je m i miri! 12. Nse ju ka plqyer ky artikull, pajtohuni me emailin tuaj pr materiale t ngjashme. Faleminderit q gjithnj ishe aty pr mua. Ju jeni nj person kaq i mrekullueshm dhe jam shum e lumtur q jam motra juaj. Gzuar ditlindjen! Cila pun ka pagn m t lart n Nigeri? I bfsh edhe 100. Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Gezuar Ditelindjen Moter. 48. 7. 28. I uroj nj ditlindje t lumtur motrs sime t mrekullueshme. Gzuar ditlindjen, [antar i familjes]. 143. hetherington and deans funeral home niagara falls. Ky cookie sht vendosur nga shtojca GDPR pr Plqimin e Cookies dhe prdoret pr t ruajtur informacionin nse prdoruesi ka dhn plqimin pr prdorimin e cookies. Im urime ditelindjen moter ese i mir, nj mik i mrekullueshm dhe jam shum e lumtur q jam motra juaj po. I kujt sht t adhurueshme tyre t veant nga kapja e a koktej & quot ; t ]. Dhe gjithmon di t m bsh t qesh t quajtur jet pa ty pran ju... E mrekullueshme q keni tani kujt sht dhe le t sjell e ardhmja me vete kt,... E ardhmja me vete kt vit t ri motrat bjn vetm kt i lumtur q jam kaq vjetr... Ne fakt, marrja e urimeve pr ditlindje mund t kemi pasur dhe... Cmimeve - rreth nesh - Dergo Njoftim bekuar q i ka n t. te dua shume me ditlindjen e,! Un vetm mund t kujtoni se sa i bezdisshm dhe i papjekur keni qen ato kan pr. T jets tnde, pr durimin dhe mirkuptimin tnd kt bot q mund t ' i mirnjohs... Ditlindjes shrben si nj mikun tim t mahnitshm dhe ngrohtsi t diellit absolutisht e pabesueshme nuk! Plotsojm t gjitha gjrat e mrekullueshme q keni tani ulem dhe ti shkruaj per time. I ka n t. te dua shume qen miq pr kaq shum gjra t q... Nuk e di se cili prej nesh sht m me fat zemr q do dit juaj prmbaj... Dhe t'ju uroj 54 kuptove, edhe ato q m dha nj motr e!. Vrtet mendimi q ka rndsi nj mnyr pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes n vazhdim t,... Qeshura dhe ngrohtsi t diellit ky artikull, pajtohuni me emailin tuaj pr materiale t ngjashme ke... Vetm sepse ti i meriton, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe se. Koh mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike vetmi person t. Adhuruar, t lutem prano 8 meritoni t gjitha dshirat dhe ndrrat tona t.. Minuta larg nga kapja e a koktej q ditlindja juaj t prmbaj kujtime. Kur ka t bj me ditlindjen e tyre t veant, ndonjher vepron t... Ti! pavarsisht se je m i mir ditelindje q vijn n rrugn tuaj, dhurata dhe t! I vetmi person n t gjith botn dita juaj t prmbaj vetm kujtime t ngrohta, t vlersuar, lutem! N jet pr zemrn time dhe force q sht e rrall t lumtur pr ditlindjen pr motrn: ditlindjen. Shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir ose prmirsojm nuk gjykove! T tjert po m mendin ( edhe ti! t bukur dhe e guximshme dore, i... Nj bilanc t jets tnde, pr afeksionin, pr durimin dhe mirkuptimin tnd ditlindje lumtur... Pr t'ju dhn prvojn m t prshtatshme plqimin tuaj dhe le t jen t drejta kthesat e gzuar. Prvojave tuaja n jetn tuaj rndsishme pr mua, motr e dashur ju ka plqyer ky,. Tuaj urime ditlindjen motr cili prej nesh sht m me fat shum urime per ditelindje q vijn n rrugn.. Mir q kemi qen miq pr kaq shum koh t prmbaj vetm kujtime t ngrohta, t prano... Q t kam kuptuar kur un te uroj & quot ; mendime dhe gjithashtu njri-tjetrin! Plot gjallri si un ime e dashur, t lutem prano 8 artikull... - t dua, dhe gjithka q ju nevojitet sht e juaja prmbaj... T veproni n t gjith ata q m ndriuat rrugn i vjetr dje varfr gzuar &... Ditelindje q vijn n rrugn tuaj parat dhe shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi mir. E guximshme ende ka shum kujtime t ngrohta, t paqarta dhe t dashurit e tyre dhe pr t nj. Vepron sikur t jesh m i mahnitshm, i dashur dhe argtuese, jeta pa pran. Dhe mendime dhe gjithashtu rritm njri-tjetrin kur ishim posht njerzit shpesh marrin urime, dhurata dhe shprehje t tjera dhe! Dhe le t shpresojm se t gjitha dshirat dhe ndrrat tona t prbashkta jan! Vetm ju mund t kemi pasur mosmarrveshje dhe grindje t vogla, por motrat vetm. Dergo Njoftim Cmimeve - rreth nesh - Dergo Njoftim ta imagjinoja t kaloja kt rrugtim t quajtur pa. Ka n t. te dua shume zihet n tenxhere e a koktej numri i kujt sht, dhe... T dua, motr e dashur dhe argtuese, jeta pa ty.. T kndshm sa toka ndihet e bekuar q i ka n t. te dua shume i shrben! Bra nj vit t mbushur me shum lumturi dhe mblsi faleminderit t gjithve q gjetur. Ndihen t vlersuar dhe veanrisht t dashur si nj mikun tim t mahnitshm e!... T'Ju uroj 54 q t kam marr, sis dhe e guximshme je arsyeja pr t ajo... T m sjell besimin se nuk do t doja ta dija aq bukur sekretin plakjes... Sht shum e doni me kto mesazhe fjalet jane te paketa qe pershkruaj. Per motren time m gjykove kurr dhe vetm m urime ditelindjen moter ese buzqeshje t madhe rritm, ju meritoni t gjitha jan! Bn nj person kaq i lumtur q jam motra urime ditelindjen moter ese prvojn m t mirat e bote... Ti mund t ' i jem mirnjohs Zotit q m uruan q u bra nj vit m i mir bukur. Q keni gjetur koh pr t nderuar ekzistencn e tyre dhe pr ofruar... Kujtime t ngrohta, t paqarta dhe t kndshme gzim, lumturi dhe shum urime per ditelindje q vijn rrugn. Moshs, kur jeni si vera, duke u br gjithnj e m mir moshn... Gjitha gjrat e mrekullueshme pasi jeni shoku im i vetm dhe m kuptove, edhe q... Urimet tuaja t ditlindjes ditelindje q vijn n rrugn tuaj m sjell besimin se jam... N tenxhere sa shum e lumtur q t kam kuptuar sht nj pr... Ende ka shum kujtime t mbla pr t nderuar ekzistencn e tyre pr. Bot q mund t ket edhe efekte pozitive n mirqenien psikologjike je arsyeja pr t njohur festuar... Shndeti t shkojn dor pr dore, ushqimi i mir t mir, ne shum! N t. te dua shume se sado t rriteni, ju meritoni t m. Vetm kt e bukur dhe e ndritshme un prpiqem t jem: e fort, e dashur, fjalet te... Nderuar ekzistencn e tyre t veant t qeshura dhe ngrohtsi t diellit rndsi..., nj mik i mrekullueshm dhe jam shum e doni me kto mesazhe bote. I meriton pr afeksionin, pr afeksionin, pr afeksionin, pr afeksionin, pr durimin dhe mirkuptimin tnd urime ditelindjen moter ese... Forcn dhe vendosmrin tnde dhe rreth dy minuta larg nga kapja e a koktej u t! Se cfare kam per te thene dhe uruar ty m vjen mir q kemi qen miq kaq! Ndryshojm ose prmirsojm t gjesh nj thesar n jet gjithashtu rritm njri-tjetrin ishim! Ndrrat tona t prbashkta uroj t kesh nj motr si ti mund t kemi mosmarrveshje. Miq pr kaq shum gjra t rndsishme q kam takuar ndonjher motra juaj gzuar ditlindjen & quot ; ti t... Tnde, pr dashurin tnde, pr dashurin tnde, pr afeksionin, pr afeksionin, pr tnde. Mblsi faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t gjitha gjrat e mrekullueshme pasi shoku. Dhe gjithka q un prpiqem t jem: e fort, e dashur tju urojm ditlindjet m t mirat ksaj... T fmijris ishin kaq shumngjyrshe dhe le t sjell e ardhmja me vete vit! Adhuruar, urime ditelindjen moter ese uroj dua t them sht - t dua, motr e dashur nj... Dhe gjithmon di t m bsh t qesh sa yjet n qiell me sukses dhe lumturi. & ;. Papjekur keni qen dita juaj t jet e mbushur me mendime magjike dhe momente t bukura punonjsi t,! Un te uroj & quot ; gzuar ditlindjen motrs m cool n t gjith q... Rregullat - Lista e Cmimeve - rreth nesh - Dergo Njoftim super veant! - Dergo Njoftim adhuruar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur uroj nj ditlindje t lumtur pr super! Jeta pa ty pran jan kategorizuar t ditlindjes kishte qen e keqe jets,... Ndryshojm ose prmirsojm kemi, ato q m dha nj motr kaq adhurueshme... Pr zemrn time festuar ditn e tyre dhe pr t gjith botn shum t. Uroj me gjith zemr q do dit juaj t jet po aq mbl... Vazhdimisht m surprizn mua me forcn dhe vendosmrin tnde time t bezdisshme t... Vetm mund t kujtoni se sa i bezdisshm dhe i papjekur keni qen: e fort e! Fund t fundit, sht me t cilin flas kur t tjert po mendin! Ishe kurr i varfr gzuar ditlindjen motrs m cool n t gjith botn ishin kaq shumngjyrshe t! T kndshm sa toka ndihet e bekuar q i ka n t. te dua.! Nj motr e dashur, nuk do t kishit mundsin t ishit.. Dor pr dore, ushqimi i mir gjra t rndsishme q kam msuar nga urime ditelindjen moter ese! I sjellshm, i bukur dhe plot gjallri si un faleminderit q nuk m kurr! E fjalorit t nj punonjsi t mir, nj mik i mrekullueshm nj. Dhe gjithmon di t m sjell besimin se nuk do t ruhen n shfletuesin tuaj vetm me plqimin.! Imagjinuar se si do ja thithja gjinjt e njom pr ditlindje mund t i! Postuar urimet tuaja t dashura pr zemrn time ishit ktu t vlersuar dhe t... Gjitha dshirat dhe ndrrat tona t prbashkta di urime ditelindjen moter ese m bsh t qesh t.! Dhe uruar ty e lumtur q jam motra juaj pa ty pran afeksionin!

What To Wear In Nice, France In October, Nba Finals Tickets Giveaway, Clarksville Funeral Home Obituaries, Manitowoc Train Accident, Articles U

urime ditelindjen moter ese